زندگی شاد غیرممکن است؛ بهترین زندگی که بشر می تواند به دست آورد، زندگی شجاعانه است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

دانلود قسمت سوم سریال گلشفیته دانلود قسمت هفتم فصل سوم سریال شهرزاد
دانلود فیلم ثبت با سند برابر است دانلود خالتور دانلود فیلم خفه گی دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم خانه دختر
خانه » دانلود » فیلم بازی حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل + تشکر اسرائیل از این دو بازیکن
فیلم بازی حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل + تشکر اسرائیل از این دو بازیکن

فیلم بازی حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل + تشکر اسرائیل از این دو بازیکن

فیلم بازی حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل + تشکر اسرائیل از این دو بازیکن ایرانی

فیلم بازی حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل + تشکر اسرائیل از این دو بازیکن

فیلم بازی حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل + تشکر اسرائیل از این دو بازیکن

فیلم بازی حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل

مسعود شجاعی و اخسان حاج صفی که در یک اقدام عجیب مقابل یک تیم باشگاهی از رژیم اشغال گر اسرائیلی به میدان رفتند و همین باعث ایحاد حواشی زیادی برای این باریکنان تیم ملی ایران شد . مسعود شجاعی و احسان حاج صفی که عضو باشگاه تیم فوتبال پانیونیوس یونان هستند مقایل تیم فوتبال مکابی اسرائیل به میدان رفتند که با واکنش کاربران به این موضوع در شلکه های مجاری شد . فدراسیون فوتبال ایران با اعلام یک بیانیه این حرکت مسعود شجاعی و احسان حاج صفی را محکوم کرد و کار آنها را زشت دانست . حراست وزارت ورزش نیز در واکنش به این بازی مسعود شجاعی و احسان حاج صفی مقابل تیم اسراییلی نوشت : ببه هیچ وج حرکت این دوبازیکن را تایید نمی کنیم و مطابق مقررات با آنها برخورد خواهیم کرد . به احتمال زیاد احسان حاج صفی و مسعود شجاعی از بازی های آینده تیم ملی محروم خواهند شد .

حمایت وزارت‌ خارجه رژیم صهیونیستی از دوبازیکن ایرانی

اما این پایان کار نبود و حساب رسمی توییتر وزارت‌ خارجه رژیم صهیونیستی بعد از انجام بازی دیشب به حمایت از احسان حاج سفی و مسعود شجاعی پرداخت و در حساب توییتر خود با انتشار عکس بالا نوشت : آفرین به مسعود شجاعی و احسان حاج‌ صفی که تابوی مسابقه ندادن با ورزشکاران ایرائیلی را شکستند .

دانلود فیلم

گردآوری: گروه دانلود گل فان

http://golfun.ir/category/download

فیلم بازی حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل , احسان حاج صفی , بازی حاج صفی با اسرائیل , بازی حاج صفی مقابل اسرائیل , بازی حاج صفی مقابل مکابی , بازی شجاعی با اسرائیل , بازی شجاعی مقابل اسرائیل , بازی شجاعی مقابل مکابی , فیلم بازی حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل , بازی شجاعی و حاج صفی مقابل اسراییل , تیم پانیونیوس یونان , تیم مکابی اسرائیل , دانلود فیلم جدید , فوتبال , فیلم بازی احسان حاج صفی مقابل اسراییل , فیلم بازی حاج صفی و شجاعی , فیلم بازی مسعود شجاعی مقابل اسراییل , ماجرای اسراییل و بازیکنان ایرانی , ماجرای محرومیت شجاعی و حاج صفی , فیلم بازی حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل , مسعود شجاعی و احسان حاج صفی , ورزش , فیلم بازی حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل .

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .