دکتر، چه کسی این همه را به تو آموخت؟ بی درنگ پاسخ آمد: رنج
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶

خانه » اخبار » احمدی نژاد از مردم پول می خواهد + شماره حساب محمود احمدی نژاد
احمدی نژاد از مردم پول می خواهد + شماره حساب محمود احمدی نژاد

احمدی نژاد از مردم پول می خواهد + شماره حساب محمود احمدی نژاد

محمود احمدی نژاد از مردم پول می خواهد + شماره حساب محمود احمدی نژاد

احمدی نژاد از مردم پول می خواهد + شماره حساب محمود احمدی نژاد

احمدی نژاد از مردم پول می خواهد + شماره حساب محمود احمدی نژاد

شماره حساب محمود احمدی نژاد

محمود احمدی نژاد رییس جمهور دولت نهم و دهم کشور جمهوری اسلامی ایران با اعلام شماره حساب خود و معاونش حمید بقایی از مردم کمک نقدی خواستند . دفتر اطلاع رسانی رییس جمهور سابق ایران ، اعلامیه ی با عنوان معرفی حساب بانکی برای کمک های مردمی را در سایت دولت بهار که ویژه دولت محمود احمدی نژاد می باشد از مردم درخواست کمک های نقدی کرد . تقاضایی بسیار عجیب از یک رییس جمهور که از مردمش میخواهد به او کمک مالی کنند . عجیب تر اینکه خیلی ها هم به این تقاضا لبیک گفتن و با واریز کردند مبالغی به شماره حساب محمود احمدی نژاد و حمید بقایی ، عکسهای فیش واریزی شان را در شبکه های مجازی منتشر کردند .

متن بیانیه دولت احمدی نژاد برای دریافت کمک نقدی

در پی تصرف محل استقرار محافظین جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد پیام های محبت آمیز و دل گرم کننده شما که سرشار از هوشیاری و احساس مسئولیت بود از سراسر کشور واصل و مثل همیشه موجب غرور و امید بیکران به آینده ای بهتر برای ایران عزیز شد . برای این دفترمایه مباهات است که مراتب سپاس جناب ایشان را به محضر شریف شما بزرگواران اعلان و در پاسخ به درخواست اکید و مصرانه شما ملت عزیز و شریف مبنی بر اعلام شماره حسابی جهت اعطای کمک های نقدی مردمی برای تامین منابع لازم و پشتیبانی از فعالیت های فرهنگی واجتماعی دفتر ریاست جمهوری دولت های ۹ و ۱۰ ، شماره حساب زیر را به اعلام می دارد . شماره حساب ها برداشته شد .

گردآوری: گروه اخبار گل فان

http://golfun.ir/category/news

احمدی نژاد شماره حساب , درخواست پول احمدی نزاد از مردم , شماره حساب احمدی نزاد. ماجرای پول گرفتن احمدی نژاد از مردم , ماجرای شماره دادن احمدی نژاد , محمود احمدی نژاد . ادرس سایت دولت بهار , عکس کمک های نقدی به احمدی نژاد , dolatebahar.com , دولت بهار احمدی نژاد

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .