تا احساس هست، مرگ نیست و وقتی مرگ بیاید دیگر احساس نیست.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

دانلود قسمت سوم سریال گلشفیته دانلود قسمت هفتم فصل سوم سریال شهرزاد
دانلود فیلم ثبت با سند برابر است دانلود خالتور دانلود فیلم خفه گی دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم خانه دختر
خانه » اخبار » احمدی نژاد از مردم پول می خواهد + شماره حساب محمود احمدی نژاد
احمدی نژاد از مردم پول می خواهد + شماره حساب محمود احمدی نژاد

احمدی نژاد از مردم پول می خواهد + شماره حساب محمود احمدی نژاد

محمود احمدی نژاد از مردم پول می خواهد + شماره حساب محمود احمدی نژاد

احمدی نژاد از مردم پول می خواهد + شماره حساب محمود احمدی نژاد

احمدی نژاد از مردم پول می خواهد + شماره حساب محمود احمدی نژاد

شماره حساب محمود احمدی نژاد

محمود احمدی نژاد رییس جمهور دولت نهم و دهم کشور جمهوری اسلامی ایران با اعلام شماره حساب خود و معاونش حمید بقایی از مردم کمک نقدی خواستند . دفتر اطلاع رسانی رییس جمهور سابق ایران ، اعلامیه ی با عنوان معرفی حساب بانکی برای کمک های مردمی را در سایت دولت بهار که ویژه دولت محمود احمدی نژاد می باشد از مردم درخواست کمک های نقدی کرد . تقاضایی بسیار عجیب از یک رییس جمهور که از مردمش میخواهد به او کمک مالی کنند . عجیب تر اینکه خیلی ها هم به این تقاضا لبیک گفتن و با واریز کردند مبالغی به شماره حساب محمود احمدی نژاد و حمید بقایی ، عکسهای فیش واریزی شان را در شبکه های مجازی منتشر کردند .

متن بیانیه دولت احمدی نژاد برای دریافت کمک نقدی

در پی تصرف محل استقرار محافظین جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد پیام های محبت آمیز و دل گرم کننده شما که سرشار از هوشیاری و احساس مسئولیت بود از سراسر کشور واصل و مثل همیشه موجب غرور و امید بیکران به آینده ای بهتر برای ایران عزیز شد . برای این دفترمایه مباهات است که مراتب سپاس جناب ایشان را به محضر شریف شما بزرگواران اعلان و در پاسخ به درخواست اکید و مصرانه شما ملت عزیز و شریف مبنی بر اعلام شماره حسابی جهت اعطای کمک های نقدی مردمی برای تامین منابع لازم و پشتیبانی از فعالیت های فرهنگی واجتماعی دفتر ریاست جمهوری دولت های ۹ و ۱۰ ، شماره حساب زیر را به اعلام می دارد . شماره حساب ها برداشته شد .

گردآوری: گروه اخبار گل فان

http://golfun.ir/category/news

احمدی نژاد شماره حساب , درخواست پول احمدی نزاد از مردم , شماره حساب احمدی نزاد. ماجرای پول گرفتن احمدی نژاد از مردم , ماجرای شماره دادن احمدی نژاد , محمود احمدی نژاد . ادرس سایت دولت بهار , عکس کمک های نقدی به احمدی نژاد , dolatebahar.com , دولت بهار احمدی نژاد

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .