هیچ گل سرخی بی خار نیست، ولی خارهای بی‌گل فراوانند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶

خانه » اخبار » ماجرای جدید فدراسیون والیبال ایران در جلوگیری از ورود زنان به استادیوم+عکس
ماجرای جدید فدراسیون والیبال ایران در جلوگیری از ورود زنان به استادیوم+عکس

ماجرای جدید فدراسیون والیبال ایران در جلوگیری از ورود زنان به استادیوم+عکس

ماجرای جدید فدراسیون والیبال ایران در جلوگیری از ورود زنان به استادیوم عکس

ماجرای جدید فدراسیون والیبال ایران در جلوگیری از ورود زنان به استادیوم+عکس

ماجرای جدید فدراسیون والیبال ایران در جلوگیری از ورود زنان به استادیوم + عکس

جلوگیری از ورود زنان به استادیوم

در رسانه ها و شبکه های مجازی خبری منتشر شده است با عنوان فریبکاری فدراسیون والیبال ایران برای جلوگیری از ورود زنان به استادیوم . در سایت خرید بلیط والیبال بعد درخواست بلیط برای خانم ها ، پیام”اتمام سهمیه خانمها” درج می شود که این عمل باعث شده تا در صفحان مجازی و شبکه های اجتماعی هچمه ی از انتقادها علیه فدراسیون والیبال ایران توسط کاربران درست شود . هنوز فدراسیون والیبال ایران برای این خبر منتشر شده در شبکه های مجازی واکنشی نشان نداده است و اینکه آیا فدراسیون والیبال در جلوگیری از ورود زنان به استادیوم نقشی دارد یا ندارد ، توسط فدراسیون والیبال ایران نه تکدیب شده است و نه تایید شده است . تیم ملی والیبال بلژیک و تیم ملی ایران در راستای بازیهای لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ در روز جمعه ساعت ۲۱:۱۰ مسابقه خواهند داد .

فدراسیون والیبال ایران

فدراسیون والیبال ایران نهاد اداره‌ کننده والیبال در کشور ایران است . در پایان سال ۱۱۳۳۶ والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و آقای امیر عباس امین به عنوان اولین رییس فدراسیون والیبال ایران کار خود را شروع کرد . در همین دوران بحث عضویت ایران در فدراسیون جهانی والیبال مطرح شد و سرانجام ۱ سال بعد در سال ۱۹۶۰ میلادی فدراسیون والیبال ایران عضو رسمی فدراسیون جهانی والیبال شد . تیم ملی والیبال ایران با درخشش هایی در این سال ها داشته ، توانسته به عنوان یکی از تیم های بزرگ و مطرح در سطح خودش را معرفی کند .

گردآوری: گروه اخبار گل فان

http://golfun.ir/category/news

ایران و بلژیک , ورزش , جلوگیری از ورود زنان به استادیوم , Iran Volleyball Federation , لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ , سامانه بلیت فروشی , سامانه بلیت فروشی والیبال , سایت بلیط فروشی والیبال , سایت خرید بلیط والیبال , سایت فدراسیون والیبال , فدراسیون والیبال , فدراسیون والیبال ایران , فروش اینترنتی بلیط والیبال , فریبکاری فدراسیون والیبال ایران , لیگ جهانی والیبال , والیبال .

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .