عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

دانلود قسمت سوم سریال گلشفیته دانلود قسمت هفتم فصل سوم سریال شهرزاد
دانلود فیلم ثبت با سند برابر است دانلود خالتور دانلود فیلم خفه گی دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم خانه دختر
خانه » اخبار » ماجرای جدید فدراسیون والیبال ایران در جلوگیری از ورود زنان به استادیوم+عکس
ماجرای جدید فدراسیون والیبال ایران در جلوگیری از ورود زنان به استادیوم+عکس

ماجرای جدید فدراسیون والیبال ایران در جلوگیری از ورود زنان به استادیوم+عکس

ماجرای جدید فدراسیون والیبال ایران در جلوگیری از ورود زنان به استادیوم عکس

ماجرای جدید فدراسیون والیبال ایران در جلوگیری از ورود زنان به استادیوم+عکس

ماجرای جدید فدراسیون والیبال ایران در جلوگیری از ورود زنان به استادیوم + عکس

جلوگیری از ورود زنان به استادیوم

در رسانه ها و شبکه های مجازی خبری منتشر شده است با عنوان فریبکاری فدراسیون والیبال ایران برای جلوگیری از ورود زنان به استادیوم . در سایت خرید بلیط والیبال بعد درخواست بلیط برای خانم ها ، پیام”اتمام سهمیه خانمها” درج می شود که این عمل باعث شده تا در صفحان مجازی و شبکه های اجتماعی هچمه ی از انتقادها علیه فدراسیون والیبال ایران توسط کاربران درست شود . هنوز فدراسیون والیبال ایران برای این خبر منتشر شده در شبکه های مجازی واکنشی نشان نداده است و اینکه آیا فدراسیون والیبال در جلوگیری از ورود زنان به استادیوم نقشی دارد یا ندارد ، توسط فدراسیون والیبال ایران نه تکدیب شده است و نه تایید شده است . تیم ملی والیبال بلژیک و تیم ملی ایران در راستای بازیهای لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ در روز جمعه ساعت ۲۱:۱۰ مسابقه خواهند داد .

فدراسیون والیبال ایران

فدراسیون والیبال ایران نهاد اداره‌ کننده والیبال در کشور ایران است . در پایان سال ۱۱۳۳۶ والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و آقای امیر عباس امین به عنوان اولین رییس فدراسیون والیبال ایران کار خود را شروع کرد . در همین دوران بحث عضویت ایران در فدراسیون جهانی والیبال مطرح شد و سرانجام ۱ سال بعد در سال ۱۹۶۰ میلادی فدراسیون والیبال ایران عضو رسمی فدراسیون جهانی والیبال شد . تیم ملی والیبال ایران با درخشش هایی در این سال ها داشته ، توانسته به عنوان یکی از تیم های بزرگ و مطرح در سطح خودش را معرفی کند .

گردآوری: گروه اخبار گل فان

http://golfun.ir/category/news

ایران و بلژیک , ورزش , جلوگیری از ورود زنان به استادیوم , Iran Volleyball Federation , لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ , سامانه بلیت فروشی , سامانه بلیت فروشی والیبال , سایت بلیط فروشی والیبال , سایت خرید بلیط والیبال , سایت فدراسیون والیبال , فدراسیون والیبال , فدراسیون والیبال ایران , فروش اینترنتی بلیط والیبال , فریبکاری فدراسیون والیبال ایران , لیگ جهانی والیبال , والیبال .

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .