پروردگار، در آغاز یک باغچه آفرید و براستی، این باغچه مملو از ناب‌ترین شادمانی‌های انسان است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

خانه » اخبار » ماجرای تعلیق و محرومیت تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
ماجرای تعلیق و محرومیت تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ماجرای تعلیق و محرومیت تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ماجرای تعلیق و محرومیت تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ماجرای تعلیق و محرومیت تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ماجرای تعلیق و محرومیت تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

 محرومیت تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

داستان از کجا شروع شد ؟! داستان از بازی کردن مسعود شجاعی و احسان حاج صفی در قالب تیم باشگاهی شان مقابل یک تیم باشگاهی از اسرائیل شروع شد . حال اینکه کار مسعود شجاعی و احسان حاج صفی خوب بوده است یا نه ما نمی دانیم ، اما ماجرا از جایی شروع شد که خبر بازی کردن شجاعی و حاج صفی مقابل تیم اسراییل با واکنش های منفی زیادی از سوی سیاسیون ایرانی شد و فدراسیون فوتبال ایران هم در بیانیه ای بازی حاج صفی و شجاعی را مقابل تیم باشگاه اسراییل محکوم کرد . وزارت ورزش هم در اطاعیه ای از محرومیت این دو فوتبالیست تیم ملی خبر داد . تا جایی که خبر بازی کردن شجاعی و حاج صفی مقایل تیم اسراییل و محرومیت مسعود شجاعی از تیم ملی فوتبال ایران با محرومیت احسان حاج صفی از تیم ملی فوتبال ایران جهانی شد .

محرمیت فوتیال ایران از جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

اما این پایان کار نبود و ماجراى تعليق فوتبال ايران و محرمیت فوتیال ایران از جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ درحال جدى شدن است . تصویر بالا مربوط به گزارش روزنامه آلمانی فرانكفورتر آلگماينه است که نوشته است ايران از جام جهانى روسيه محروم شود و در ادامه این روزنامه ادعا می کند که به فیفا ایمیل زده و در پاسخ فیفا گفته است که ما هم به وضعیت را در ایران دنبال می کنیم و نیاز به اطلاعات بیشتر از سوی فدارسیون ایران داریم . با توجه به پاسخ فیفا که پیگیر این قضیه می باشد در صورت ارائه نکردن مدارک مورد پسند فیفا از سوی فدارسیون ایران ، به احتمال خیلی زیاد فیفا به دلیل ورود سیاسیت به فوتبال ایران ، تیم ملی ایران را از از ادامه جام حهانی ۲۰۱۸ روسیه محروم خواهد  کرد .

گردآوری: گروه اخبار گل فان

http://golfun.ir/category/news

احسان حاج صفی , احسان حاج صفی اسراییل , اختتامیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه , افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه , تصاویر جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه , تصاویر دختران جام جهانی روسیه , جام جهانی , جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه , جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه فیلم , داستان , داستان محرومیت تیم ملی ایران , عکس دختران در جام جهانی ۲۰۱۸ , عکسهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه , فوتبال , فیفا , فیلم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه , قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه , ماجرای محرومیت ایران از جام جهانی , محرومیت احسان حاج صفی , محرومیت مسعود شجاعی , مسعود شجاعی , مسعود شجاعی اسراییل , ورزش .

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .