تنها یک طبقه اجتماعی وجود دارد که بیشتر از پولدارها به ‌پول فکر می‌کند و آن نیز بی‌پول‌ها هستند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

دانلود قسمت سوم سریال گلشفیته دانلود قسمت هفتم فصل سوم سریال شهرزاد
دانلود فیلم ثبت با سند برابر است دانلود خالتور دانلود فیلم خفه گی دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم خانه دختر
خانه » اخبار » ماجرای تعلیق و محرومیت تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
ماجرای تعلیق و محرومیت تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ماجرای تعلیق و محرومیت تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ماجرای تعلیق و محرومیت تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ماجرای تعلیق و محرومیت تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ماجرای تعلیق و محرومیت تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

 محرومیت تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

داستان از کجا شروع شد ؟! داستان از بازی کردن مسعود شجاعی و احسان حاج صفی در قالب تیم باشگاهی شان مقابل یک تیم باشگاهی از اسرائیل شروع شد . حال اینکه کار مسعود شجاعی و احسان حاج صفی خوب بوده است یا نه ما نمی دانیم ، اما ماجرا از جایی شروع شد که خبر بازی کردن شجاعی و حاج صفی مقابل تیم اسراییل با واکنش های منفی زیادی از سوی سیاسیون ایرانی شد و فدراسیون فوتبال ایران هم در بیانیه ای بازی حاج صفی و شجاعی را مقابل تیم باشگاه اسراییل محکوم کرد . وزارت ورزش هم در اطاعیه ای از محرومیت این دو فوتبالیست تیم ملی خبر داد . تا جایی که خبر بازی کردن شجاعی و حاج صفی مقایل تیم اسراییل و محرومیت مسعود شجاعی از تیم ملی فوتبال ایران با محرومیت احسان حاج صفی از تیم ملی فوتبال ایران جهانی شد .

محرمیت فوتیال ایران از جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

اما این پایان کار نبود و ماجراى تعليق فوتبال ايران و محرمیت فوتیال ایران از جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ درحال جدى شدن است . تصویر بالا مربوط به گزارش روزنامه آلمانی فرانكفورتر آلگماينه است که نوشته است ايران از جام جهانى روسيه محروم شود و در ادامه این روزنامه ادعا می کند که به فیفا ایمیل زده و در پاسخ فیفا گفته است که ما هم به وضعیت را در ایران دنبال می کنیم و نیاز به اطلاعات بیشتر از سوی فدارسیون ایران داریم . با توجه به پاسخ فیفا که پیگیر این قضیه می باشد در صورت ارائه نکردن مدارک مورد پسند فیفا از سوی فدارسیون ایران ، به احتمال خیلی زیاد فیفا به دلیل ورود سیاسیت به فوتبال ایران ، تیم ملی ایران را از از ادامه جام حهانی ۲۰۱۸ روسیه محروم خواهد  کرد .

گردآوری: گروه اخبار گل فان

http://golfun.ir/category/news

احسان حاج صفی , احسان حاج صفی اسراییل , اختتامیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه , افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه , تصاویر جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه , تصاویر دختران جام جهانی روسیه , جام جهانی , جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه , جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه فیلم , داستان , داستان محرومیت تیم ملی ایران , عکس دختران در جام جهانی ۲۰۱۸ , عکسهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه , فوتبال , فیفا , فیلم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه , قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه , ماجرای محرومیت ایران از جام جهانی , محرومیت احسان حاج صفی , محرومیت مسعود شجاعی , مسعود شجاعی , مسعود شجاعی اسراییل , ورزش .

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .