من و مادرم، ناسازگاری‌ها و کشمکش‌‌های زیادی با هم داشتیم، ولی به نظرم، او از همه‌ی آنها لذت می‌برد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

دانلود فیلم اکسیدان دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم خانه دختر دانلود فیلم نگار
خانه » اخبار » ماجرای گم شدن ملیکا دختر بچه مشهدی + جزییات دزدیده شدن ملیکا
ماجرای گم شدن ملیکا دختر بچه مشهدی + جزییات دزدیده شدن ملیکا

ماجرای گم شدن ملیکا دختر بچه مشهدی + جزییات دزدیده شدن ملیکا

ماجرای گم شدن ملیکا دختر بچه مشهدی + جزییات دزدیده شدن ملیکا

ماجرای گم شدن ملیکا دختر بچه مشهدی + جزییات دزدیده شدن ملیکا

ماجرای گم شدن ملیکا دختر بچه مشهدی + جزییات دزدیده شدن ملیکا

ماجرای گم شدن ملیکا دختر بچه مشهدی

کودک ربایی این بار در شهر مشهد . پس از آتنا اصلانی ، بنیتا و یوسف بهمن آبادی این بار نویت به دزدیدن دختر ۱۷ ماهه مشهدی بنام ملیکا رسید . این دختربچه خردسال مشهدی ظهر یک مرداد ماه هنگام بازی مقابل منزلشان ناپدید شد . امیدوار هستیم اتفاق تلخی که برای آتنا اصلانی افتاد و قاتل بعد از روبودن به این دختربچه تجاوز جنسی و سپس به قتل ساند یا ماجرای بنتیا کوچولو که بعد از دزدیدن ماشینی که بنیتا درون ماشین بود و دزدان بعد از ماشین دزدی ، خودرو به همراه این دختر بچه را تنها در بیابان راه کردند که منجر به مرگ بنیتا شد برای ملیکا کوچولو اتفاق نیفتد .

جزئیات ربودن ملیکا دختربچه مشهدی

این دختر بچه مشهدی تقریبا یک هفته ای می شود که توسط یک زن و مرد پراید سوار دزدیده شده است و تا به الان هیچ خبری از ملیکا دختر مشهدی در دسترس نیست . متینا خواهر بزرگتر و پنج ساله ملیکا که تنها شاهد دزدیدن ملیکا بود ، در این باره گفت که یک زن خواهرم را در آغوش گرفت و سوار یک ماشین شد و رفت . پدر و مادر ملیکا با منتشر کردن عکس ملیکا از مردم خواستند تا در پیدا کردن دخترشان به خانواده ملیکا کمک کنند .

آپدیت ۱۰ مردادماه ۹۶

ملیکا گمشده ۱۷ ماهه مشهدی در اصفهان پیدا شد . ملیکا در خیابانی در اصفهان رها شده بود که این دختربچه توسط مردم شناسایی و به پلیس تحویل داده شد .

گردآوری: گروه اخبار گل فان

http://golfun.ir/category/news

ماجرای گم شدن ملیکا دختر بچه مشهدی , آتنا اصلانی , پدر و مادر ملیکا , تجاوز جنسی , ماجرای گم شدن ملیکا دختر بچه مشهدی , جزییات ملیکا دخترمشهدی , جسد ملیکا , خانواده ملیکا , داستان , دختر , دزدیدن دختر ۱۷ ماهه مشهدی , دزدیدن ملیکا دختر مشهدی , ربودن ملیکا , فیلم ملیکا , قاتل , ماجرای گم شدن ملیکا دختر بچه مشهدی , قتل ملیکا دختر مشهدی , قتل ملیکا کوچولو , کودک ربایی در مشهد , ماجرای بنتیا کوچولو , ماشین , ملیکا کیست , ملیکا مشهدی , یوسف بهمن آبادی , ماجرای گم شدن ملیکا دختر بچه مشهدی .

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .