درنگ، بهترین درمان خشم است.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

دانلود قسمت سوم سریال گلشفیته دانلود قسمت هفتم فصل سوم سریال شهرزاد
دانلود فیلم ثبت با سند برابر است دانلود خالتور دانلود فیلم خفه گی دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم خانه دختر
خانه » دانلود » فیلم حمله موشکی سپاه پاسداران به داعش در پی حادثه تروریستی تهران
فیلم حمله موشکی سپاه پاسداران به داعش در پی حادثه تروریستی تهران

فیلم حمله موشکی سپاه پاسداران به داعش در پی حادثه تروریستی تهران

فیلم حمله موشکی سپاه پاسداران به داعش در پی حادثه تروریستی تهران

فیلم حمله موشکی سپاه پاسداران به داعش در پی حادثه تروریستی تهران

فیلم حمله موشکی سپاه پاسداران به داعش در پی حادثه تروریستی تهران

فیلم حمله موشکی سپاه پاسداران به داعش

حمله موشکی سپاه پاسداران ایران از شهر کرمانشاه به مقر داعش در مرز سوریه و عراق . گرو تکفیری داعش که چند هفته پیش در حرم امام خمینی و مجلس شورای اسلامی حملات تروریستی انجام داده و باعث شهادت هم وطنمان شده بودند ، امشب توسط سپاه پاسداران سیلی محکمی خوردن . سپاه پاسداران با دادن اطاعیه ای این خبر را تایید و گفت : این سیلی محکمی است در پی حادثه تروریستی تهران و شهادت تعدادی از مردم عزیزمان . فیلم از شلیک موشک‌ های زمین به زمین که پایگاه تروریست های تکفیری داعش را توسز سپاه پاسداران ایران مورد هدف قرار داده است .

فیلم حمله موشکی سپاه پاسداران به داعش . موشک های سپاه پاسداران پرتاب شد . سپاه پاسداران کرمانشاه و کردستان چندین فروند موشک میان برد زمین به زمین به سمت مقر تروریست های تکفیری در دیرالزور واقع در شرق سوریه پرتاب کرد . خبرها حکایت از هلاکت تعداد زیادی تروریست داعشی و انهدام تجهیزات ، سامانه ها و سلاح های تکفیری ها دارد . دیرالزور در فاصله ۱۰۰ کیلومتری عراق و چند سالی است بین ارتش سوریه و داعش دست به دست می شود و تا پایگاه موشکی کرمانشاه ، ششصد و پنجاه کیلومتر فاصله دارد.

چرا سپاه پاسداران دیرالزور سوریه را برای حمله موشکی انتخاب کرد ؟

استان دیرالزور در مرز سوریه و عراق و در کرانه رود فرات واقع شده است . پس از شکست سنگین تروریست‌ ها در حلب که منجر به از دست رفتن پایگاه بسیار مهم آن ها در شمال غرب سوریه شد ، بسیاری از تروریست‌ های داعشی به شهر دیرالزور در شرق و برخی مناطق اطراف آن در سوریه رفتند . همچنین بخش مهمی از تروریست‌ هایی که در پی شکست سنگین در موصل عراق به سوریه گریخته بودند در این منطقه حضور دارند . با توجه به اجتماع قابل توجه تروریست‌ های تکفیری و داعشی در این منطقه ، انتظار می‌ رود حمله موشکی سپاه ایران به این منطقه تلفات بسیار سنگینی روی دست ایت جنایکاران باقی بگذارد .

دانلود فیلم

گردآوری: گروه دانلود گل فان

http://golfun.ir/category/download

امام خمینی , پرتاپ موشک به داعش , حمله به داعش از کرمانشاه , حمله موشکی سپاه به داعش , داعش , شلیک موشک به داعش , فیلم حمله سپاه به داعش , فیلم حمله موشکی , فیلم حمله موشکی سپاه پاسداران به داعش , فیلم شلیک موشک به داعش , فیلم حمله موشکی سپاه پاسداران به داعش , فیلم شلیک موشک سپاهه , مجلس , دیرالزور کجاست , حمله موشکی به دیرالزور , شلیک موشک به دیرالزور , فیلم حمله سپاه به دیرالزور , شهر دیرالزور .

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , ,

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. زنده باد سپاهیان غیور و شجاع که درس عبرتی به این داعشیهای بیرحم دادید ..چندتا موشک حرامشان شد درود برشما …

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .