هیچ چیز مثل بدبختی کودکان را ساکت نمی‌کند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

خانه » دانلود » فیلم تیراندازی در فرودگاه مهرآباد + علت تیراندازی در فرودگاه مهرآباد تهران
فیلم تیراندازی در فرودگاه مهرآباد + علت تیراندازی در فرودگاه مهرآباد تهران

فیلم تیراندازی در فرودگاه مهرآباد + علت تیراندازی در فرودگاه مهرآباد تهران

فیلم تیراندازی در فرودگاه مهرآباد + علت تیراندازی در فرودگاه مهرآباد تهران

فیلم تیراندازی در فرودگاه مهرآباد + علت تیراندازی در فرودگاه مهرآباد تهران

فیلم تیراندازی در فرودگاه مهرآباد + علت تیراندازی در فرودگاه مهرآباد تهران

فیلم تیراندازی در فرودگاه مهرآباد تهران

از صبح امروز فیلمی در شبکه های مجازی و صفحات اجتماعی توسط کاربران این فضاهای مجازی با عنوان حمله تروریستی داعش به فرودگاه مهرآباد تهران و فیلم تیراندازی در فرودگاه مهرآباد تهران دست به دست می چرخد و واکنش های بسیاری را از سوی مردم به همراه داشته است . اما ساعاتی بعد از انتشار این فیلم تیراندازی در فرودگاه مهراباد تهران که با ترس و وحشت مردم نیز همراه است ، مسئولان ایران ادعا کردند که این فقط یک مانور تروریستی در فرودگاه مهرآباد بوده و برای امادگی نیروهای امنیتی فرودگاه انجام شده است . مانور تروریستی صیح امروز در فرودگاه مهرآباد با شلیک گلوله و ابجاد وحشت برای مردم همراه بود .

چند هفته پیش گروه تروریستی داعش طی یک حمله از پیش تعیین شده به حرم امام خمینی و مجلس شورای اسلامی باعث به شهادت رسیدن جمعی از هم وطنان عزیزمان شد . سپاه پاسداران ایران در واکنش به این حمله تروریستی داعش به تهران مقرر فرماندهی داعش را سوریه را با شش موشک بمباران کرد و خسارات زیادی به این گروه ترویستی وارد کرد تا این گروهک و حامیان داعش بدانند که کشور ایران با هیچ کسی شوخی ندارد و اگر فردی یا کشوری به خاک ایران تعرض کند با واکنش مردم ایران روبرو خواهد شد .

آپدیت ۵ تیرماه ۹۶

فیلم تیراندازی در فرودگاه مهرآباد + شهادت مهدی یزدی در مانور فرودگاه مهرآبادتهران

ماجرای شهادت مهدی یزدی در مانور فرودگاه مهرآباد

مهدی یزدی از نیروهای حفاظت سپاه فرودگاه مهرآباد تهران که در جریان مانور چند روز پیش فرودگاه مهرآباد مورد اصابت تیر توسط نیروهای خودی قرار گرفته بود ، امروز به شهادت رسید . مهدی یزدی در مانور فرودگاه مهرآباد ، نقش انتحارى داشت ولى به اشتباه مورد اصابت گلوله از ناحیه سر قرار گرفت و بعد از چند روز که در کما بود امروز درگذشت .

دانلود فیلم

گردآوری: گروه دانلود گل فان

http://golfun.ir/category/download

تیراندازی فرودگاه مهرآباد , جزییات تیراندازی فرودگاه مهراباد , حمله به فرودگاه مهراباد , حمله تروریستی فرودگاه مهرآباد , حمله داعش به فرودگاه , دانلود فیلم جدید , علت تیراندازی فرودگاه مهرآبادد , فیلم تیراندازی در فرودگاه مهرآباد , فرودگاه مهرآباد , فرودگاه مهرآباد تیراندازی , فرودگاه مهرآباد حمله , فرودگاه مهرآباد داعش , فرودگاه مهراباد فیلم تیراندازی , فیلم تیراندازی در فرودگاه مهرآباد , فیلم تیراندازی مهرآباد , فیلم جدید تیرانداز فرودگاه مهراباد , فیلم مانور تروریستی در فرودگاه , فیلم تیراندازی در فرودگاه مهرآباد , ماجرای فرودگاه مهرآباد , ماجرای فرودگاه مهراباد , مانور تروریستی در فرودگاه مهرآباد , مجلس .

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 3 نظر ثبت شده است.

  1. یکی توضیح بده تو کدوم کشور میون اون همه جمعیت در فرودگاه با سلاح و مهمات جنگی مانور میدن ؟خون اون بنده خدا پای کیه ؟ مملکت داریم

  2. تو مانور محیط بسته شلیک با گلوله واقعی؟ شلیک به سر نیروی خودی و شهادت همکار؟
    اگه این مانور بود، افرادی که مانور دادن که خیلی بدتر از داعش هستن

  3. این چه مانوریه! اگه یه نفر سکته میکرد یا بچش سقط میشد یا آسیب میدید مسئولان و نیروهای نظامی چیکار میکردن؟

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .