زندگی شاد غیرممکن است؛ بهترین زندگی که بشر می تواند به دست آورد، زندگی شجاعانه است.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

دانلود فیلم اکسیدان دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم خانه دختر دانلود فیلم نگار
خانه » دانلود » ماجرای ترور حسن روحانی رییس جمهور ایران در روز انتخابات ۹۶ + فیلم
ماجرای ترور حسن روحانی رییس جمهور ایران در روز انتخابات ۹۶ + فیلم

ماجرای ترور حسن روحانی رییس جمهور ایران در روز انتخابات ۹۶ + فیلم

ماجرای ترور حسن روحانی رییس جمهور ایران در روز انتخابات ۹۶ + فیلم

ماجرای ترور حسن روحانی رییس جمهور ایران در روز انتخابات + فیلم

ماجرای ترور حسن روحانی رییس جمهور ایران در روز انتخابات + فیلم

فیلم ترور حسن روحانی

حسن عباسی: رئیس جمهور حسن روحانی در انتخابات ترور خواهد ! پیش‌ بینی حسن عباسی از وقایع هفته آخر انتخابات ۱۳۹۶ . حسن عباسی در این فیلم از ترور دکتر حسن روحانی رییس جمهور ایران در انتخابات ۱۳۹۶ می گوید . حسن عباسی در ابتدای این کلیپ از عدم حمایت روحانیون و مردم از رییس جمهور فعلی ایران زده و یک فلاش بکی هم به گذشته زده و درباره ترور سید محمد خاتمی رییس جمهور اسبق ایران حرف های جالبی میزند و اینکه در هواپیمای حامل رییس جمهور خاتمی توسط نیروی های خارجی بمب به کار گذاشته و قرار بود سید محمد خاتمی ترور شود که این موضوع توسط نیروی های خود شناسایی و موضوع ترور حل شد .

در ادامه فیلم حسن عباسی به ترور حسن روحانی در انتخابات می گوید و در ادامه اظهاراتش از تنش های میان دولت روحانی و مردم که علاقه ی به دولت فعلی ندارند و این موضوع در معدن گلستان دیده شد که کارگرران سنگ معدن به خودروی حامل رییس جمهور حمله کردند و سنگ به سوی ماشین روحانی پرتاپ کردند و دشمن هم از این اتفاق استفاده سو خواهد کرد و دست به ترور رییس جمهور روحانی در انتخابات خواهند زد .

حسن عباسی در ادامه افزود : دشمان میخواهند با ترور روحانی از اختلافات میان ایجاد شده بین دولت و مردم استفاده کرده و تقصیر را به گردن خودمان بیندازند و همان کاری را انجام دهند عده ای سودجو می خواهند امنیت در کشور نباشد . حسن عباسی گفت من تذکر داده ام که محافظان رییس جمهور را زیاد کنید و بیشتر از روزهای قبل از حسن روحانی مراقبت کنید تا این نقشه شوم دشمنان به حقیقت نپیوندد .

دانلود فیلم

گردآوری: گروه دانلود گل فان

http://golfun.ir/category/download

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .