دکتر، چه کسی این همه را به تو آموخت؟ بی درنگ پاسخ آمد: رنج
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

دانلود فیلم اکسیدان دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم خانه دختر دانلود فیلم نگار
خانه » دانلود » فیلم بازتاب خبر بازداشت مسی ایرانی “رضا پرستش” در رسانه های خارجی
فیلم بازتاب خبر بازداشت مسی ایرانی “رضا پرستش” در رسانه های خارجی

فیلم بازتاب خبر بازداشت مسی ایرانی “رضا پرستش” در رسانه های خارجی

فیلم بازتاب خبر بازداشت مسی ایرانی “رضا پرستش در رسانه های خارجی

فیلم بازتاب خبر بازداشت مسی ایرانی "رضا پرستش" در سانه های خارجی

فیلم بازتاب خبر بازداشت مسی ایرانی “رضا پرستش” در رسانه های خارجی

مسی ایرانی “رضا پرستش”

رضا پرستش مسی ایرنی که شباهت زیادی به لیونل مسی ، فوق ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا دارد ، در شهر همدان به دلیل ایجاد اختلال در نظم عمومی و در حالی که ده ها نفر می خواستند با او عکس بیندازند ، بازداشت شد . حضور رضا پرستش در خیابان ها و مکان هایی شلوغ منجر به تجمع هواداران لیونل مسی واقعی در سطح کشور می شود که قصد دارند با این چهره سرشناس عکس یادگاری بیندازند به طوری که در اطراف ماشین او ، مردم با تجمع بسیار ، باعث ایجاد ترافیک سنگین و خسته کننده می شوند . همین ماجرا شب گذشته سبب ایجاد ترافیک فوق سنگین در شهر همدان شد و پلیس ها را مجبور به بازداشت و دستگیری مسی ایرانی شدند .

خبر دستگیری رضا پرستش اینقدر هیاهو به پا کرده که حتی رسانه های خارجی هم به این خبر بازداشت مسی واکنش نشان داده اند . در خبرگزاری ها و رسانه های خارجی زبان بازداشت رضا پرستش که شباهت زیادی به مسی دارد بازتاب فوق العاده ای به پا کرده و این رسانه ها به این خبر واکنش نشان داده و خبر دستگری اش منتشر کرده اند. لیونل مسی بازیکن اهل آرژانتین تیم باشگاه بارسلونا اسپانیا آنقدری مشهور و محبوب است که حتی خبرهایی که مربوط به بدل لیونل مسی باشد بازتاب فراوانی در شبکه های مجازی و رسانه های خارجی زبان داشته باشد . حال باید ببینیم سایت های دولتی و رسانه های داخلی نسبت به بازتاب دستگیری رضا پرستش در سطح بین الملی چه واکنشی نشان خواهند داد .

باید ببنیم واکنش لیونل مسی به خبر دستگیری بدل ایرانی اش چی خواهد بود ! آیا این ستاره ی آرژانتینی نسبت به بازداشت رضا پرستش واکنش می هد یا خیر .

دانلود فیلم

گردآوری: گروه دانلود گل فان

http://golfun.ir/category/download

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .