اگر آدمی پدری خوب نداشته باشد، باید یکی را برای خود پیدا کند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

دانلود فیلم اکسیدان دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم خانه دختر دانلود فیلم نگار
خانه » دانلود » امیر تتلو اینستاگرام از محبوبیت من می ترسد + فیلم صحبت های امیر تتلو
امیر تتلو اینستاگرام از محبوبیت من می ترسد + فیلم صحبت های امیر تتلو

امیر تتلو اینستاگرام از محبوبیت من می ترسد + فیلم صحبت های امیر تتلو

امیر تتلو اینستاگرام از محبوبیت من می ترسد + فیلم صحبت های امیرتتلو

امیر تتلو اینستاگرام از محبوبیت من می ترسد + فیلم صحبت های امیر تتلو

امیرتتلو اینستاگرام از محبوبیت من می ترسد + فیلم صحبت های امیرتتلو

امیر تتلو

دانلود فیلم صحبت های عجیب تتلو درباره تایید نشدن اکانتش در اینستاگرام . در این فیلم کوتاه امیرتتلو از اینکه اینستاگرام از تایید اکانتش میترسد ناراحت است و می گوید چون من آدم مهمی هستم و می توانم روی کاربرانم تاثیر بگذارم برای پست های اجتماعی و سیاسی که می دهم . تتلو در ادامه نیز می گوید اینستاگرام تیک آبی برای من نمی دهد اما افرادی هستند که با یک میلیون فالوور تیک ابی گرفتند .

بیوگرافی امیر تتلو

امیرحسین مقصودلو متولد ۱۱۳۶۶ در تهران با نام هنری امیرتتلو از خوانندگان ایرانی است که در سبک رپ فعالیت می‌کند. تتلو با بیش از چهار میلیون فالویر، از محبوب‌ ترین چهره‌ های ایرانی در اینستاگرام است . امیرحسین مقصودلو از جمله خوانندگان است که بخاطر مسایل شخصی چندبار به دادگاه و حتی زندادن نیز رفته است .

جنبش تتلیتی از کجا امد؟!

تتلیتی یک آلبوم موسیقی از امیر تتلو خواننده است . تتلیتی همچنین نام مکتبی است که امیرحسین مقصودلو پایه‌گذار آن است و هواداران او نیز با این نام شناخته می شوند . تتلیتی‌ ها که بیشتر نوجوان هستند با هم شبکه می شوند و در فضای مجازی بیشتر فعالیت می کنند. گروه تتلیتی‌ ها از رسوم و ایین‌ های خاصی برخوردار هستند . که جمله این ها دوره پاکی است که در آن تتلیتی‌ ها باید نیت کرده ، و از گناه های آلوده ، انرژی منفی و بدی کردن خود داری کنند. سیروس ارین ، روانشناس و کارشناس امور روانی بیمارستان روانپزشکی رازی معتقد است در زندگی تتلو و تتلیتی‌ ها احترام به قانون نقشی آنچنانی ندارد و تتلو مو قعیتی در اختیار شان قرار می‌ دهد تا بی بر جای گذاشتن اثری خشم شان را نشان داده و در برابر قانون و قوانین آن ایستادگی کنند .

دانلود فیلم

گردآوری: گروه دانلود گل فان

http://golfun.ir/category/download

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .