افکار عمومی دارای کنجکاوی سیری‌ناپذیری برای کسب دانستنی‌هاست، اما دانستنی‌های بیهوده.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶

خانه » اخبار » دعوای ترلان پروانه و سعید عزت اللهی در اینستاگرام بعد از رابطه عاشقانه شان
دعوای ترلان پروانه و سعید عزت اللهی در اینستاگرام بعد از رابطه عاشقانه شان

دعوای ترلان پروانه و سعید عزت اللهی در اینستاگرام بعد از رابطه عاشقانه شان

ماجرای دعوای ترلان پروانه و سعید عزت اللهی در اینستاگرام بعد از رابطه عاشقانه شان

دعوای ترلان پروانه و سعید عزت اللهی در اینستاگرام بعد از رابطه عاشقانه شان

ماجرای دعوای ترلان پروانه و سعید عزت اللهی در اینستاگرام بعد از رابطه عاشقانه شان

دعوای ترلان پروانه و سعید عزت اللهی در اینستاگرام

چند ماه پیش خبر رابطه عاشقانه سعید عزت اللهی و ترلان پروانه در شیکه های مجازی عین توپ صدا کرد ، حتی برخی از رسانه های از ازدواج ترلان پروانه و سعید عزت اللهی فوتبالیست تیم ملی خبر دادند . موضوع از جایی شروع شد که سعید عزت اللهی ترلان پروانه را فالو کرده و شروع به تعریف و تجمید از این بازیگر زن ایرانی کرد . ترلان پروانه هم سعید عزت اللهی فوتبالیست تیم ملی را فالو کرده و کارشان به گذاشتن کامنت های عاشقانه و دل و قلوه گرفتن این فوتبالیست و بازیگر زن ایرانی شد . همین کارها شایعه و ماجرای ازدواج سعید عزت اللهی و ترلان پروانه شد ، اما نه ترلان پروانه و نه سعید عزت اللهی خبر ازدواج شان را تایید و یا تکذیب نکردند . بیشتر حس می شد ترلان پروانه دوست دختر سعید عزت اللهی و سعید عزت اللهی ددوست پسر ترلان پروانه باشد .

ماجرای دعوای ترلان پروانه و سعید عزت اللهی

اما مدتی از حواشی و داستان رابطه عاشقانه سعید عزت اللهی و ترلان پروانه نگذشته بود که دعوای ترلان پروانه و سعید عزت اللهی در اینستاگرام شروع شد . در واقع می توان گفت میانه میدان تیم ملی و سینما از امثال کریم باقری و فاطمه معتمد آریا رسیده به سعید عزت الهی و‌ ترلان پروانه ، یه روز همدیگ را در فضای مجازی و عمومی فالوو می کنند و دل و قلوه بهم می دهند و در نوشابه برای هم باز می کنند ، روز بعدش یکی شون فالوورهای فیک اون یکی رو تف می کند تو صورتش و تهمت های ریز و‌ درشت به نافش می بنند . سعید عزت الهی فوتبالیست و ورزشکاربا همین فرمان پیش بره استوری پیجش به موارد بوق دار ختم خواهد شد . منتظر واکنش های متقابل این هستیم و همچنان این دعوای ترلان پروانه و سعید عزت اللهی سر درازا خواهد کشید .

گردآوری: گروه اخبار گل فان

http://golfun.ir/category/news

saeed ezatolahi , saeed ezatolahi instagram , tarlan parvaneh , tarlan parvaneh instagram , دعوای ترلان پروانه و سعید عزت اللهی , ازدواج سعید عزت اللهی , ازوداج ترلان پروانه , اینستاگرام سعید عزت اللهی , دعوای ترلان پروانه و سعید عزت اللهی , بیوگرافی ترلان پروانه , بیوگرافی سعید عزت اللهی , ترلان پروانه بازیگر , ترلان پروانه بیوگزافی , ترلان پروانه تلگرام , ترلان پروانه کیست , ترلان پروانه و سعید عزت اللهی , ترلان پروانه ویکی پدیا , تلگرام سعید عزت اللهی , ثروت سعید عزت اللهی , دعوای ترلان پروانه و سعید عزت اللهی , دعوای ترلان پروانه , دعوای ترلان پروانه یا عزت اللهی , دوست پسر ترلان پروانه , رابطه عاشقانه ترلان پروانه , رابطه عاشقانه ترلان پروانه و سعید عزت اللهی , سعید عزت اللهی دوست دختر , علت دعوای ترلان پروانه و سعید عزت اللهی .

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. هههه ادم وقتی فرهنگ استفاده از فضای مجازی رو بلد نباشه چرا باید از اینیستاگرام و تلگرام و … استفاده کنه واقعاجای تاسفه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .