خواندن کتاب‌های خوب، مکالمه با مردمان شرافتمند گذشته‌ است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

خانه » اخبار » درگذشت عطاالله بهمنش + بیوگرافی عطاالله بهمنش گزارشگر و مفسر ورزشی
درگذشت عطاالله بهمنش + بیوگرافی عطاالله بهمنش گزارشگر و مفسر ورزشی

درگذشت عطاالله بهمنش + بیوگرافی عطاالله بهمنش گزارشگر و مفسر ورزشی

تایید درگذشت عطاالله بهمنش + بیوگرافی عطالله بهمنش گزارشگر فوتبال

درگذشت عطاالله بهمنش + بیوگرافی عطاالله بهمنش گزارشگر و مفسر ورزش ایران

درگذشت عطاالله بهمنش + بیوگرافی عطالله بهمنش گزارشگر و مفسر ورزش ایران

درگذشت عطاالله بهمنش

عطاالله بهمنش ، گزارشگر و مفسر با سابقه ورزشی کشور ایران به دلیل عارضه سکته مغزی امروز عصر فوت کرد . خبری که امروز توسط رسانه های مهم خبری انتشار شد و پس از لحظاتی توسط پرستار و دبیر فداراسیون کشتی خبر فوت عطاالله بهمنش تایید شد . پرستار استاد عطا الله بهمنش ، درگذشت او را تایید کرد . این پرستار به خبرآنلاین گفت وضعیت بهمنش مانند چند روز گذشته است . دبیر فدراسیون کشتی نیز گفت : خبر درگذشت عطاءالله بهمنش صحت دارد و تلاش پزشکان برای بهبودی وضعیت او کارسار نبود . عطالله بهمنش بعد از یک ماه تحمل بیماری ساعاتی پیش درگذشت .

درگذشت عطاالله بهمنش + بیوگرافی عطاالله بهمنش گزارشگر و مفسر ورزش ایران

سه نسل از طلایی‌ ترین گزارشگران ورزشی ایران.عطاالله بهمنش، جهانگیر کوثری، عادل فردوسی‌ پور

بیوگرافی عطاالله بهمنش

عطالله بهمنش متولد ۲۵ فروردین ۱۳۰۰۲ در کرمانشاه است . وی ورزش کار ، مدیر ورزشی ، مجری ورزشی ، خبرنگار و روزنامه‌ نگار ورزشی ایرانی می باشد . عطا االه بهمنش نخستین گزارشگری زنده ورزشی در ایران از رادیو را در سال ۱۳۳۸ برای رقابت دو و میدانی بین تیم ملی ایران و تیم ملی عراق از صدای ایران گزارش کرد . عطاالله نویسندگی را از دیماه ۳۰ در مجله ورزشی “نیرو و راستی” که توسط منیر مهران و منوچهر مهران منتشر می‌ شد ، شروع کرد و همکاری خود با آن نشریه را تا هنگام تعطیلی اش در سال ۱۳۳۸ ادامه داد .

عطاالله بهمنش در سالهای ۱۳۳۴ تا ۱۳۳۸ در نشریه امید ایران نیز می‌ نوشت و پس از آن نیز از نویسندگان اصلی هفته‌ نامه کیهان ورزشی به شمار می‌ آمد و با نشریاتی همچون روزنامه اطلاعات، روزنامه ری ، ایران ورزشی نیز همکاری های بسیاری داشت . عطالله بهمنش چندین دوره قهرمان دو و میدانی تهران در رشته‌های نیمه استقامت ، دفاع راست تیم فوتبال بانک ملی بوده و در رشته‌ های تنیس و کوه نوردی نیز فعالیت ورزشی بسیاری کرده است .

گردآوری: گروه اخبار گل فان

http://golfun.ir/category/news

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .