به نظر می‌رسد که من با تیری در قلب زاده شده‌ام، تیری که تحمل فشار آن در قلب، دردناک است و خارج کردنش کشنده.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

دانلود قسمت سوم سریال گلشفیته دانلود قسمت هفتم فصل سوم سریال شهرزاد
دانلود فیلم ثبت با سند برابر است دانلود خالتور دانلود فیلم خفه گی دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم خانه دختر
خانه » دانلود » دانلود فیلم مصادره با بازی رضا عطاران + داستان فیلم مصادره مهران احمدی
دانلود فیلم مصادره با بازی رضا عطاران + داستان فیلم مصادره مهران احمدی

دانلود فیلم مصادره با بازی رضا عطاران + داستان فیلم مصادره مهران احمدی

دانلود فیلم مصادره با بازی رضا عطاران + داستان فیلم مصادره مهران احمدی

دانلود فیلم مصادره با بازی رضا عطاران + داستان فیلم مصادره مهران احمدی

دانلود فیلم مصادره با بازی رضا عطاران + داستان فیلم مصادره مهران احمدی

دانلود فیلم مصادره

درباره فیلم سینمایی مصادره

فیلم سینمایی مصادره اولین فیلم مهران احمدی در مقام کارگردان می باشد که بازی رضا عطاران و هومن سیدی کلید خواهد خورد . فیلم مصادره که بخشی از آن در کشور آمریکا و بخشی دیگر در کشور ارمنستان فیلمبرداری خواهد شد و نکته جالبش اینجاست که رضا عطاران در نقش یک ساواکی در فیلم مصادره بازی می کند .

بازیگران فلم سینمایی مصادره

رضا عطاران ، هومن سیدی ، مهران احمدی ، بابک حمیدیان ، میرطاهر مظلومی ، هادی کاظمی ، مزدک میرعابدینی ، سیامک صفری ، لوسینه گیراگوسیان ، میلنا واردانیان ، آلیسا میلکستیان ، امیر صدرا حقانی ، هارمیک سوقومونیان هستند .

داستان فیلم مصادره داستان

داستان فیلم در دهه 50 می گذرد و مربوط به شخصی است که بعد از سالها به ایران می آید و قصد بازپس گیری اموال مصادره شده اش را دارد در واقع ایران خیلی بزرگه و ما هم خی بدشانسیم . به نظر می رسد مهران احمدی فیلم مصادره را برای حضور در جشنواره فیلم فجر ۹۶ ( سی وششمین جشنواره فیلم فجر ) آماده خواهد کرد .

اخبار جدید فیلم سینمایی مصادره

– پرواز همای و ناصر طهماسب به عنوان خواننده و راوی در آخرین مراحل آماده‌ سازی فیلم سینمایی مصادره برای جشنواره فجر ، به این فیلم اضافه شدند . مصادره نخستین فیلم مهران احمدی است که محمدحسین قاسمی تهیه‌ کنندگی آن را بر عهده دارد .

– پوستر فیلم سینمایی مصادره به کارگردانی مهران احمدی و تهیه کنندگی نمحمدحسبن قاسمی در آستانه اکران در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد .

نقد فیلم سینمایی مصادره به قلم سامان سالور

مصادره با داستان و فیلمنامه ای حاوی فرمولی جواب داده در اکران ، نخستین تجربه جدی مهران احمدی است که سعی کرده در ژانر و گونه طنز اجتماعی با کیفیت تر و دغدغه مندتر باشد . ظاهرا پس از موفقیت نهنگ عنبر در گیشه و فروش چند ده میلیاردی با استفاده از مثلث ، فیلمنامه ای با موسیقی های نوستالژی دار غیر مجاز حضور رضا عطاران به عنوان کاراکتر اصلی با میزان متنابهی شیرینی شخصی و ذاتی و کارگردانی ای با مقدار اندکی سلیقه و دست کم نگرفتن مخاطب در برخی از سکانس ها توسط مقدم ، سازندگان مصادره تصمیم گرفته اند که فیلمی اجتماعی با چاشنی طنز با استفاده از حداقل دو ضلع این مثلث گرفته اند ، فیلم البته با توجه به تجربه نخست کارگردانش به نسبت فیلمهای دیگر خوش ساخت و پر زحمت بوده است .

دانلود فیلم مصادره

ساخت فضا و لوکیشن های اوایل دهه پنجاه ایران و امریکا البته به نوبه خود زمان بر و پر خرج بوده و البته در این مورد خاص هر چه فیلمبرداری باوسواس و سلیقه مسعود سلامی و بازی بازیگران ارمنی و به خصوص خود رضا عطاران موفق و کم نقص بوده و به فضاسازی کمک کرده سایر المان های فیلم نظیر طراحی صحنه و لباس موفق عمل نکرده و از این منظر فضاسازی باورپذیر سکانس هایی ازمصادره ضربه خورده است ، بعضی شوخی های فیلم نظیر به کار بردن نادرست و جمله بندی های من دراوردی عطاران و استفاده از جملات دو پهلویی که بار اروتیک دارند هر چند تکراری است و بارها تکرار شده اما برای تماشاگر پر ولع ایرانی که حاضر است برای شنیدن این شوخی ها دست در جیب کرده و چرخ اقتصادی سینمای ایران را بچرخاند و به فروش فیلم ها کمک کند همچنان جذاب است و از تماشاچی در سالن تاریک خنده می گیرد .

دانلود فیلم مصادره

داستان فیلم نیز با وجود انتخاب شخصیتی نو (مأمور خرید ساده و پر بلاهت ساواک) اندکی کش دار و طولانی است و در این امر اصرار بر بازگشت به بازجویی شخصیت هومن سیدی و تکرار چندباره سکانس های رؤیای شخصیت عطاران بزرگترین عیبش این است که هر چه به پایان قصه نزدیک می شود ، فیلمنامه و میزان همذات پنداری اس ضعیف تر و بی اساس تر می گردد ، تا جاییکه حدود نیم ساعت آخر فیلم به لحاظ تعلیق و منطق و کشش بسیار ضعیف تر از شروع فیلم به نظر می آید . نهایتا اینکه حضور فیلمهایی چون مصادره به دلیل نوع سوژه و توانایی ارتباطشان با مخاطب عام تر هر چند می تواند باعث آشتی هر چه بیشتر مردم با جشنواره و برپایی سانس های فوق العاده چند باره در سالن های مختلف گردد ولی بعید است که بخش عمده ای از گروه هییت داوران جشنواره خیلی با مخاطب عام همراه و هم نظر باشند .

دانلود فیلم مصادره

شانس جایزه فیلم سینمایی مصادره

مهران احمدی با اولین کار سینمایی اش در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد و رضا عطاران را به عنوان بازیگر این فیلم مینوان ار شانس های دریافت سیمرغ بلورین عنوان کرد .

عوامل فیلم سینمایی مصادره

تهیه کننده : محمدحسین قاسمی

کارگردان : مهران احمدی

نویسنده :

تصاویر فیلم مصادره

دانلود فیلم مصادره با بازی رضا عطاران

گریم رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، میرطاهر مظلومی، مهران احمدى و مزدک میرعابدینی مصادره + دانلود فیلم مصادره

دانلود فیلم مصادره با بازی رضا عطاران

گریم مهران احمدی در فیلم مصادره به کارگردانی خودش + دانلود فیلم مصادره

دانلود فیلم مصادره با بازی رضا عطاران

عکس رضا عطاران ، مارلبرو و رولز رویس در فیلم مصادره مهران احمدی + دانلود فیلم مصادره

دانلود فیلم مصادره با بازی رضا عطاران

گریم رضا عطاران در فیلم سینمایی مصادره + دانلود فیلم مصادره

دانلود فیلم مصادره با بازی رضا عطاران

رضا عطاران و هومن سیدی با نقش زکی در نمایی از فیلم مصادره + دانلود فیلم مصادره

دانلود فیلم مصادره

تصویر جدید رضا عطاران در  نمایی از فیلم سینمایی مصادره + دانلود فیلم مصادره

دانلود فیلم مصادره

لینک دانلود فیلم مصادره با بازی رضا عطاران پس از اکران فیلم ایرانی مصادره قرار خواهیم داد .

سال ساخت 96 – سال پخش 98

رونمایی از نخستین تیزر فیلم کمدی مصادره

گردآوری: گروه دانلود گل فان

http://golfun.ir/category/download

download film mosadereh , عکسهای اکران فیلم مصادره , بازیگر زن ایرانی فیلم مصادره , بازیگر مرد ایرانی فیلم مصادره , بازیگران فیلم مصادره , تیزر فیلم مصادره , فیلم مصادره در جشنواره فیلم فجر , خرید فیلم مصادره , خلاصه فیلم مصادره , دانلود آهنگ فیلم مصادره , دانلود تیتراژ فیلم مصادره , دانلود رایگان فیلم مصادره , دانلود فیلم ایرانی مصادره , دانلود فیلم مصادره با کیفیت بالا 1080p , دانلود فیلم مصادره با لینک مستقیم , دانلود فیلم مصادره بدون سانسور , دانلود فیلم مصادره کم حجم , دانلود فیلم مصادره با کیفیت بالا , دانلود فیلم جدید مصادره , دانلود فیلم خارجی مصادره , دانلود فیلم مصادره تلگرام, دانلود کامل فیلم مصادره , فیلم مصادره اپارات , فیلم مصادره بازیگران , فیلم مصادره ویکی پدیا , نقد فیلم مصادره , دانلود فیلم مصادره با کیفیت 720p , بیوگرافی مهران احمدی , فیلم مصادره مهران احمدی

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .