دروغ مظهری از شیطان است زیرا شیطان دو نام دارد، یکی شیطان و دیگری، دروغ
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

دانلود قسمت سوم سریال گلشفیته دانلود قسمت هفتم فصل سوم سریال شهرزاد
دانلود فیلم ثبت با سند برابر است دانلود خالتور دانلود فیلم خفه گی دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم خانه دختر
خانه » اخبار » داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها
داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا 7 ساله آتنای خاموش این روزها

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا هفت ساله

داستان آتنا اصلانی را همه ی ایران فهمیدن ، دختربچه معصوم و مظلومی که طمعه هوس یک مرد ۴۲ ساله شد و بعد از اینکه مورد تجاوز جنسی این مرد شیطان صفت قرار گرفت به صورت غیرانسانی به قتل رسید و جسدش بعد از چند هفته پیدا شد . داستان قاتل آتنا اصلانی که بعد از دستگیری توسط پلیس معلوم شد یک قاتل زنجیره ای است و مرتکب چند قتل دیگر نیز شده بود . همه ی ایران در ماتم قتل این دختر بچه هفت ساله معصوم به فرو رفتند و خواستار اشد مجازات برای قاتل اتنا کوچولو شدند .

اما روایت گر داستان جدیدی هستیم از تجاوز ناپدری به کیمیا ۷ ساله دختر بچه کرجی که بیش ار هفتاد بار مورد تعرض این مرد شیطان صفت قرار گرفته است . همزمان که نام آتنا اصلانی سرخط اخبار را تسخیر کرده است ، طفلی هفت ساله به نام کیمیا در کرج بستری است که ۷۰ بار از سوی ناپدری مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است . خبری که فارس منتشر کرد و موجب شوک جدیدی به جامعه ما شد . ناپدری پس از بازداشت گفت : به خاطر علاقه ی که به کیمیا داشته است با مادرش ازدواج کرده و با اجبار تنبیه بدنی به این طفل معصوم تجاوز کرده است .

گردآوری: گروه اخبار گل فان

http://golfun.ir/category/news

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا , تجاوز , تجاوز به دوست دختر , تجاوز به کیمیا , تجاوز به کیمیا توسط ناپدری , تجاوز به کیمیا هفت ساله , تجاوز پدر به دخترش , تجاوز جنسی , داستان , داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا , داستان تجاوز به دختر , داستان تجاوز در به دخترش , داستان تجاوز ناپدری , داستان دختربچه کرجی , داستان کیمیا و ناپدری , دختر , عکس کیمیا دخترکرجی , عکس ناپدری کیمیا , داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا , قتل کیمیا , کیمیا کیست , ماجرای کیما دختر کرجی , ماجرای کیمیا , ناپدری کیمیا .

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 2 نظر ثبت شده است.

  1. وای چقدر کثیف بوده که میگه به بچه علاقه داشته بخاطر همین با مادرش ازدواج کرده. این دیگه نهایت بی شرمیه. میدونید مردم بی حیا شدن و بی خیال. اصلا لاقید و ولنگار

  2. سگ هار، اینارو باید بفرستن برای داعش توی کلیپهای سک کشی ازشون استفاده کنن

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .