من نمی‌خواهم از طریق آثارم به جاودگانی برسم، می‌خواهم با نمردن جاودانه بشوم.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

خانه » اخبار » داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها
داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا 7 ساله آتنای خاموش این روزها

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا هفت ساله

داستان آتنا اصلانی را همه ی ایران فهمیدن ، دختربچه معصوم و مظلومی که طمعه هوس یک مرد ۴۲ ساله شد و بعد از اینکه مورد تجاوز جنسی این مرد شیطان صفت قرار گرفت به صورت غیرانسانی به قتل رسید و جسدش بعد از چند هفته پیدا شد . داستان قاتل آتنا اصلانی که بعد از دستگیری توسط پلیس معلوم شد یک قاتل زنجیره ای است و مرتکب چند قتل دیگر نیز شده بود . همه ی ایران در ماتم قتل این دختر بچه هفت ساله معصوم به فرو رفتند و خواستار اشد مجازات برای قاتل اتنا کوچولو شدند .

اما روایت گر داستان جدیدی هستیم از تجاوز ناپدری به کیمیا ۷ ساله دختر بچه کرجی که بیش ار هفتاد بار مورد تعرض این مرد شیطان صفت قرار گرفته است . همزمان که نام آتنا اصلانی سرخط اخبار را تسخیر کرده است ، طفلی هفت ساله به نام کیمیا در کرج بستری است که ۷۰ بار از سوی ناپدری مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است . خبری که فارس منتشر کرد و موجب شوک جدیدی به جامعه ما شد . ناپدری پس از بازداشت گفت : به خاطر علاقه ی که به کیمیا داشته است با مادرش ازدواج کرده و با اجبار تنبیه بدنی به این طفل معصوم تجاوز کرده است .

گردآوری: گروه اخبار گل فان

http://golfun.ir/category/news

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا , تجاوز , تجاوز به دوست دختر , تجاوز به کیمیا , تجاوز به کیمیا توسط ناپدری , تجاوز به کیمیا هفت ساله , تجاوز پدر به دخترش , تجاوز جنسی , داستان , داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا , داستان تجاوز به دختر , داستان تجاوز در به دخترش , داستان تجاوز ناپدری , داستان دختربچه کرجی , داستان کیمیا و ناپدری , دختر , عکس کیمیا دخترکرجی , عکس ناپدری کیمیا , داستان تلخ تجاوز ناپدری به دخترش کیمیا , قتل کیمیا , کیمیا کیست , ماجرای کیما دختر کرجی , ماجرای کیمیا , ناپدری کیمیا .

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. سگ هار، اینارو باید بفرستن برای داعش توی کلیپهای سک کشی ازشون استفاده کنن

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .