جائی‌که مردم از دولتشان بترسند، ظلم حاکم است؛ جائی‌که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

دانلود قسمت چهارم فصل سوم سریال شهرزاد
دانلود فیلم خفه گی دانلود فیلم ساعت پنج عصر دانلود سریال عالیجناب دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم خانه دختر
خانه » اخبار » ۱۰۰ ضربه شلاق مجازات تجاوز بازیگر مرد ایرانی به دختر جوان + جزییات کامل
۱۰۰ ضربه شلاق مجازات تجاوز بازیگر مرد ایرانی به دختر جوان + جزییات کامل

۱۰۰ ضربه شلاق مجازات تجاوز بازیگر مرد ایرانی به دختر جوان + جزییات کامل

۱۰۰ ضربه شلاق مجازات تجاوز بازیگر مرد ایرانی به دختر جوان + ماجرای تجاوز بازیگر ایرانی به دختر جوان

۱۰۰ ضربه شلاق مجازات تجاوز بازیگر مرد ایرانی به دختر جوان + ماجرای تجاوز بازیگر ایرانی به دختر جوان

۱۰۰ ضربه شلاق مجازات تجاوز بازیگر مرد ایرانی به دختر جوان + عکس نمایشی می باشد

ماجرای تجاوز بازیگر مرد ایرانی به دختر جوان

بازیگر معروف سینما و تلویزیون که به اتهام ارتکاب عمل منافی عفت به شلاق محکوم شده بود بعد از تحمل مجازاتش راهی بیمارستان شد . بازیگر مرد ایرانی دختر جوانی را مورد نجاوز جنسی قرار داده بود و در پرونده ای باعث مرگ دختر جوان دیگری شده شده در اولین دادگاهی اش محکوم به شلاق شد . دختر جوان با ارائه مدارک که حرف را تایید میکرد و نیز تایید پرشکی قانونی مبنی بر آزار و اذیت دختر جوان توسط بازیگر مرد ایرانی این بازیگر محکوم شد .

داستان تجاوز بازیگر ایرانی به دختر جوان از زیان این دختر : وقتی با این بازیگر آشنا شدم قرامون ازدواج بود و این بازیگر حتی به خواستگاری من هم آمد و همه چیز به طور انجام شد و این بازیگر یم شب مرا به مهانی دعوت کرد و بعد از پایان مهمانی یک شربت به من داد و بعدش در حالت نادرستی که من داشتم مرا مورد آزار واذیت قرار داد و بعد از آت شب جوای مرا نداد حتی گفت به خواستگاری هم نمیاد . بخاطر شکایت این دختر جوان ، بازیگر ایرانی به ۹۹ ضربه شلاق محکوم از فعالیت های هتری محروم و پرداخت ارش البكاره و اجرت المثل محكوم شد .

گردآوری: گروه اخبار گل فان

http://golfun.ir/category/news

تجاوز بازیگر مرد ایرانی به دختر جوان , ۹۹ ضربه شلاق بازیگر , بازیگر مرد ایرانی , تجاوز , تجاوز بازیگر مرد ایرانی , تجاوز بازیگر و شلاق خوردن , تجاوز به دختر جوان , داستان , داستان تجاوز بازیگر به دختر جوان , داستان تجاوز به دختر , داستان تجاوز جنسی , داستان شلاق خوردن یازیگر , دختر , سریال , شلاق زدن بازیگر مرد , فیلم تجاوز بازیگر , فیلم تجاوز زوری بازیگر , فیلم تجاوز یازیگر ایرانی , فیلم شلاق خوردن بازیگر , فیلم شلاق خوردن بازیگر بخاطر تجاوز , فیلم شلاق زدن بازیگر , ماجرای تجاوز بازیگر ایرانی , ماجرای تجاوز جنسی بازیگر ایرانی , ماجرای شلاق خوردن بازیگر , تجاوز بازیگر مرد ایرانی به دختر جوان .

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .