جائی‌که مردم از دولتشان بترسند، ظلم حاکم است؛ جائی‌که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

دانلود قسمت سوم سریال گلشفیته دانلود قسمت هفتم فصل سوم سریال شهرزاد
دانلود فیلم ثبت با سند برابر است دانلود خالتور دانلود فیلم خفه گی دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم خانه دختر
خانه » عکس » بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش (سپیده بزمی پور) + تصاویر خانوادگی
بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش (سپیده بزمی پور) + تصاویر خانوادگی

بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش (سپیده بزمی پور) + تصاویر خانوادگی

بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش (سپیده بزمی پور) + تصاویر خانوادگی

بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش (سپیده بزمی پور) + تصاویر خانوادگی

بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش (سپیده بزمی پور) + تصاویر خانوادگی

بیوگرافی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگر مرد ایرانی و خوش استایل سینما و تلویزیون که با بازی در سریال فاصله ها به شهرت رسید و توانست راه صدساله را یک شبه رفته و هواداران زیادی را جذب بازی های خوب خودش بکند ، جمعه 96/11/27 ساعت 23 مهمان قسمت بیست و هشتم از فصل سوم برنامه دورهمی با اجرای فوق العاده زیرکانه ، متحیر کننده و عالی مهران مدیری کارگردان مطرح و خوش اخلاق کشور عزیزمان ایران خواهد بود . صفحه اینستاگرام برنامه دورهمی با انتشار عکس بالا خبر از مهمان شدن شاهرخ استخری بازیگر مرد ایرانی سینما و تلویزیون کشورمان در برنامه دورهمی مهران مدیری را داد . باید منتظر باشیم و نگاه کنیم که خروجی این سری و قسمت بیست و هشم از برنامه دورهمی که با مجری گری مهران مدیری و حضور شاهرخ استخری بازیگر مرد ایرانی سینما و تلویزیون چه چیزی خواهد بود . در ادامه علاوه بر بیوگرافی شاهرخ استخری می توانید عکس های اینستاگرام شاهرخ استخری را که از صفحه اینستاگرام شاهرخ استخری بازیگر مرد ایرانی و طرفدارانش انتخاب شده است را مشاهده کنید .

بیوگرافی شاهرخ استخری
بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش (سپیده بزمی پور) + تصاویر خانوادگی

شاهرخ استخری و همسرش سپیده بزمی پور و دخترشان پناه استخری + بیوگرافی شاهرخ استخری

بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش سپیده بزمی پور

شاهرخ استخری متولد چهارده مهرماه هزار و سیصد و پنجاه و نه در شهر تهران بازیگر خوش اخلاق مرد سینما و تلویزیون  است .شاهرخ استخری اصالت شیرازی دارد و فارغ التحصیل رشته مهندسی صنابع است و با بازی در سریال های دلنوازان و فاصله ها به شهرت رسد . از خاطرات جالب شاهرخ استخری بازی در نقش یک اسب بود که در تئاتر به عنوان اولین بازی شاهرخ استخری بود که در این نقش شیهه اسب در می آورد و در واقع نقش یک اسب را بازی می کید .

از سریال های شاهرخ استخری که در آنها بازی کرده است میتوان : #سریال پریدخت #سریال مثل هیچ‌ کس #سریال ماه عسل #سریال دلنوازان #سریال فاصله‌ ها #سریال پرانتز باز #سریال آمین #سریال ماه و پلنگ #سریال پرواز در ارتفاع صفر و از فیلم های شاهرخ استخری میتوان : #فیلم آن آواز غمناک #فیلم دوربین #فیلم تعطیلات #فیلم تقدیر نهایی #فیلم کبریت سوخته #فیلم سوگند #فیلم پس کوچه‌ های شمرون #فیلم برگشت‌ ناپذیر #فیلم ساعت شلوغی #فیلم یک دو سه #فیلم چک #فیلم تلخون #فیلم شریک #فیلم یک شب همین طوری کنارم باش را نام برد .

بیوگرافی شاهرخ استخری

زندگی شخصی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری سال 59 در یک خانواده پنج نفره به دنیا آمد و 2 خواهر کوچتر از خود دارد . شاهرخ استخری در سال هشتاد و چهار با بازی در یک تله فیلم وارد دنیای بازیگری شد ، اما با بازی بسیار عالیی و درخشانش در سریال دلنوازن در نقش بهزاد و همسر سحر قریشی  توانست به شهرت برسیدو محبوب شود . شاهرخ استخری با سپیده بزمی پور ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج شاهرخ استخری و همسرش سپیده بزمی پور یک دختر زیبا و خوشگل بنام پناه استخری است که شاهرخ استخری دیوانه وار دخترش را دوست دارد و می گوید حاضر است بخاطر دخترش جان را نیز فدا کند . تاکنون هیچ عکسی از همسر شاهخ استخری در رسانه ها منتشر نشده است و شاهرخ استخری در این مورد می گوید که دوست ندارم عکس همسرم در رسانه ها منتشر شود و علاقه ی هم به این کار ندارد ، اما همیشه می گوید همسرم زندگی سختی داشته و به عنوان کارگر کار میکرده است .

بیوگرافی شاهرخ استخری

شغل دوم شاهرخ استخری

شاهرخ استخری هم جزو هنرمندانی است که به بازیگری به عنوان شغل اصلی نگاه نکرده و در کنار بازیگری اش در کار طلا و زیورآلات است . شاهرخ استخری فروشگاه هایی در تهران و مشهد با برند سنجاق دارد و علاوه بر بازیگری در این فروشگاه ها هم فعالیت می کند . شاهرخ استخری می گوید همیشه به فکر شغلی یودم که آینده خانوده ام را تضمین کند و بعد از چند سال فعالیت در کار طلا و زیورآلات یه جایگاهی رسیدیم که خودمان همه ی کارها انجام می دهیم و سفارش مشتری هامیان را انجام میدهیم و سعی می کنیم که همیشه اکار خوب و درست را تحویل دهیم .

بیوگرافی شاهرخ استخری
بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش (سپیده بزمی پور) + تصاویر خانوادگی

عکس شاهرخ استخری و دختر پناه استخری + بیوگرافی شاهرخ استخری

مصاحبه شاهرخ استخری در برنامه دورهمی 96

شاهرخ استخری در برنامه شب گذشته دورهمی با اجرای عالی مهران مدیری گفت : به دنبال اعتبار یا کارگردانی که دوست داشتم با او کار کنم از تلویزیون دور شدم اما به نظرم این کار اشتباه بود . شاهرخ استخری شب گذشته با حضور در برنامه دورهمی با اشاره به 5 سال فاصله از کار در تلویزیون اظهار کرد : من بعد از سریال فاصله‌ها به مدت 5 سال در تلویزیون کار نکردم و حاصل آن 6 یا 7 کار سینمایی بود که دیده نشد . با اینکه این فیلم‌ ها فروش خوبی داشتند اما سلیقه‌ی من نبودن . شاهرخ استخری به دلیل فاصله خود از تلویزیون اشاره کرد و در این باره گفت : من به دنبال چیز دیگری بودم ، می‌توان گفت به دنبال اعتبار یا کارگردانی که دوست داشتم با او کار کنم از تلویزیون دور شدم اما به نظرم کارم اشتباه بود . برگشت من به تلویزیون با سریال خوب آمین اتفاق افتاد و در آن یک نقش ویژه‌ داشتم اما آن گونه که فکر می‌ کردم دیده نشد ، در واقع این سریال حاصل 5 سال نشستن، مطالعه و یاد گرفتن من بود اما دیده نشد .

بیوگرافی شاهرخ استخری

استری در ادماه گفت : سیزده پیشنهاد کار سینمایی قبل از اولین کار سینمایی خود داشتم که همه آن‌ ها را یک به یک رد کردم و زمانی که می‌ خواستم قرار دادی ببندم به من می‌ گفتند که چرا کار سینمایی نداری یا در برخی جاها می‌ گفتند اولین کارت است پس دستمزذ پایین می دهیم ، بنابراین حس می‌ کنم که این مساله مهمی است ، اما اگر کار کنم و دیده نشود خستگی در من می‌ ماند . استخرس درباره ورود خود به عرصه بازیگری اشاره و اظهار کرد : پدر من مهندس شیمی بود و به خاطر اینکه مقوله اشتغال برای من راحت باشد ،

بیوگرافی شاهرخ استخری

ترجیح دادند که این رشته را بخوانم اما من در نهایت در رشته صنایع قبول شدم و بسیار خوشحال و راضی هستم چرا که رشته‌ ای است که برای کسانی که نمی‌ خواهند در آن رشته کار کنند مفید است و دید خوبی به آدم می‌دهد‍ ! من به هنر علاقه داشتم اما خانواده به دلیل اینکه از تحصیلات بهره‌مند بودند من هم ناگزیر باید به دنبال تحصیلات می‌ رفتم اما در سال سوم دانشگاه ، در تئاتر آقای محمد رحمانیان در نقش اسب ایفای نقش کردم و دیالوگ من نیز شیهه اسب بود . بعد از آن به کلاس‌ های بازیگری در دوره‌ های پیشرفته و مقدماتی رفتم و 2 سالی طول کشید و 4 سال هم در حال تست دادن در دفاتر مختلف بودم تا اینکه بالاخره در سال هزار و سیصد و هشتاد و شش اولین تله فیلم خود را کار کردم .

بیوگرافی شاهرخ استخری
بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش (سپیده بزمی پور) + تصاویر خانوادگی

تصویر جدید شاهرخ استخری و دخترش پماه استخری در لباس عروس + بیوگرافی شاهرخ استخری

بیوگرافی شاهرخ استخری

گردآوری: گروه عکس گل فان

http://golfun.ir/category/picture

instagram shahrokh estakhri actor

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت تفریحی گل فان دات آی آر محفوظ است .